0%
Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.

Elektromagnetväljade riskihaldus

See küsimustik aitab selgitada kuidas on korraldatud elektromagnetväljade ohutushoid asutustes/ettevõtetes, kellele tööd teed või teenindad. Elektromagnetvälju tekitavad kõik elektriseadmed ning teatud juhtudel võivad ohustada tervist.

Tänan, et siia tulid!


Kuna 2016. juulis hakkas kehtima uus töökeskkonna elektromagnetväljade määrus, eeldatakse, et seda ka ettevõtete poolt järgitakse. Kuidas ohutushoid tegelikult korraldatud on – aitab selgitada käesolev küsimustik. Elektromagnetvälju tekitavad kõik elektriseadmed ning teatud juhtudel võivad need ohustada tervist. Küsimustiku täitmine võimaldab saada ka lühiülevaate, 1) mida eeldatakse elektromagnetväljade ohutushoiult ning 2)milliste võtetega vähendada elektromagnetvälju töökohtadel.

Küsimustikku on võimalik täita anonüümselt. Sinu vastuseid kasutatakse vaid üldistuste tegemiseks ning ei edastata kellelegi väljapoole uurimisrühma.

Olen tänulik kui kulutate u 5 min küsimustiku täitmisele. Omalt poolt olen valmis vastama Teie võimalikele küsimustele selles valdkonnas.

Tarmo Koppel, elektromagnetväljade lektor, konsultant
Tallinna Tehnikaülikool
E-mail: tarmo.koppel@ttu.ee
Tel.: 56560830
There are 42 questions in this survey.